Lucky Rentals CZ | Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Ano, virtuální prohlídka může šetřit čas pronajímatelů. Virtuální prohlídka totiž umožňuje zájemcům o pronájem prohlédnout si nemovitost z pohodlí svého domova nebo kanceláře, bez potřeby fyzicky se na místě objevovat. To může být pro některé zájemce o pronájem velmi užitečné, zejména pokud jsou o nemovitost jeví zájem avšak nemají vlastní představivost prostoru anebo si nemohou dovolit ztratit čas a peníze na cestování na místo. V konečném důsledku se na fyzickou prohlídku dostaví skutečně jen vážný zájemce.

Pronajímatelé tedy využívají virtuální prohlídku ke snížení počtu fyzických prohlídek nemovitosti, což značně šetří jejich čas a úsilí. Navíc virtuální prohlídka může poskytnout detailní pohled na nemovitost včetně 3D modelu a plánování prostoru, což může naopak pomoci potenciálním nájemcům lépe si představit prostor a rozhodnout se, zda je to pro ně místo celkově vhodné místo, a to ať už k bydlení nebo podnikání.

Celkově lze říci, že virtuální prohlídka je pro pronajímatelé a potenciální nájemce užitečným nástrojem, který šetří čas a peníze a zlepšuje celkový proces pronájmu nemovitosti.

Zabezpečení virtuální prohlídky považujeme v LuckyRentals.CZ za automatickou součást služeb Zprostředkovatele.

Zpět na Úvod