Lucky Rentals CZ | Realitní kancelář Praha | Byty, Domy, Pozemky, Komerční prostory

Celkem 11 fotografií, zobrazit všechny
Makléřka:
realitní makléř: Lucie Davídková
Ing. Lucie Davídková
telefon: +420724330926
lucie@luckyrentals.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Prodej stavebního pozemku, 1721 m2, Hamr na Jezeře, Břevniště pod Ralskem

2.237.300 ,-
cena za nemovitost včetně provize RK.
Popis nemovitosti:

Prodej stavebního pozemek parcelní číslo 1022/48 o celkové ploše 1721 m2 v krásné, turisticky oblíbené lokalitě Hamr na Jezeře – v obci Břevniště pod Ralskem, 2,5km východně od oblíbené destinace Hamr na Jezeře.
Pozemek se nachází se nachází v okrese Česká Lípa, v Libereckém kraji a je připraven pro realizaci Vašeho budoucího bydlení. Pozemek se nachází se v zastavitelné zóně B 27 a je určen pro výstavbu rodinného domu (k dispozici i projekt a vizualizace možné výstavby domu).
Sítě: obecní vodovod a elektřina jsou na vyvedeny na hranici pozemku, je k dispozici hydrogeologický posudek pro vrt studny a povolení k čističce pro kanalizaci. Vše je připraveno, jen začít stavět.
Přístup na pozemek je zajištěn z obecní komunikace.

LOKALITA:
Pozemek se nachází v malebné obci Břevniště v blízkosti turisticky oblíbené obce Hamr na Jezeře ve východní části okresu Česká Lípa a nedaleko města Liberec. Nedaleko se nachází zřícenina hradu Děvín a řada přírodních rezervací. Nedaleké město Stráž pod Ralskem se nachází v údolí řeky Ploučnice pod kuželem vrchu Ralsko a vrchu Hamerský Špičák a je rovněž vyhledávanou destinací.
V roce 2008 byl zastupitelstvem obce Hamr na Jezeře pro obec Břevniště schválen historicky první územní plán obce, který Břevništi zaručuje významný a značný rozvoj v oblasti výstavby rodinných domů a infrastruktury a tímto rozšíření počtu jejich obyvatel. Do budoucna by mělo plánovanou výstavbou a zástavbou dojít k propojení obou místních částí Břevnitě – Útěchovice s obcí Hamr na Jezeře.Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
2023061
Typ pozemku:
Bydlení
Operace:
Prodej
Adresa:
Hamr na Jezeře
Plocha pozemku:
1721 m2
Umístění objektu:
Klidná část obce
Komunikace:
Zpevněná
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 42' 35.517"N, 14° 51' 32.597"E